Zaoszczędź pomijając polskich handlarzy
Sprawdzone rozwiązania
Leasing autobusów bezpośrednio od zagranicznego dostawcy

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem dynamicznych, otwartych i doświadczonych doradców finansowych. Działamy na rynku od 2005 roku, mamy w swojej ofercie produkty kilku banków i instytucji finansowych, wiedza którą pozsiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla klientów zainteresowanych leasingiem autobusu od zagranicznego dostawcy.

W czym możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w finansowaniu autobusów z zagranicy – jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem autobusu z zagranicy z pominięciem pośredników z Polski, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy udokumentowane doświadczenie przy obsłudze transakcji z zagranicznymi dostawcami.

Co nas wyróżnia?

W odróżnieniu od konkurencji nie oferujemy sprowadzenia autobusu przez pośredników, lub leasingu zwrotnego. Realizujemy transakcje w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Pomagamy klientom w rozmowach handlowych – negocjacjach cenowych z zagranicznym dostawcą, większość formalności związanych z importem jest po naszej stronie. Jeżeli znaleźli Państwo autobus za granicą i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dotyczy dowolnego autobusu od turystycznego, przez midi i minibusy po miejskie.

Leasingautobusowzzagranicy.pl

od lat zajmuje się leasingiem aut od dostawców spoza Polski. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów i dźwigów oraz maszyn i urządzeń z zagranicy. Podczas długoletniej pracy, nawiązaliśmy współpracę z największymi europejskimi dostawcami.

Posiadamy ciekawe oferty autobusów

nowych i używanych z zagranicy ze specjalnym rabatem dla naszych klientów, ułatwiamy także znalezienie busów od sprawdzonych dealerów oraz załatwiamy wszelkie formalności związane z ich nabyciem. Doradzamy i bezpieczne przeprowadzamy transakcje z zagranicznymi dostawcami.

Jeżeli znaleźli Państwo już autobus zagranicą

i chcecie sfinansować go bez pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Sfinansujemy dowolny autobus począwszy od turystycznego, przez midi i minibusy po miejskie. Leasingujemy z zagranicy także inne rodzaje pojazdów a także maszyny i urządzenia.

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl